NIEDZIELA, 7 czerwca 2020 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Jarosława, Roberta, Wiesława

53. Zjazd Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast

Szanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 53. Zjeździe naszego stowarzyszenia. Zjazd odbędzie się w dniach 19 - 21 września 2018 roku w hotelu "Radisson Blu" w Świnoujściu.
Gospodarzem Zjazdu będzie REMONDIS Szczecin Sp. z o. o. w Szczecinie.
W sesji plenarnej Zjazdu udział wezmą autorytety w dziedzinie gospodarki odpadami w Polsce. Wiodącymi tematami będą;  Co nowego w prawie? Skąd się biorą pożary na obiektach gospodarki odpadami? Jak stolica radzi sobie z odpadami? Czy Polska jest zainteresowana odzyskiwaniem energii zgromadzonej w odpadach? Spalarnia Bydgoszcz- sukces czy porażka? Czy warto wykorzystać energię zgromadzoną w odpadach? Rozwój rynku recyklera. O co walczy KIGO? Co może skutecznie zrobić z frakcją podsitową? Będziemy mieli również okazję dowiedzieć się "Jak efektywnie podejmować decyzję w warunkach stresowych" .
Podczas trwania Zjazdu zostanie   kontynuowany II etap   plebiscytu  "Perła Roku 2018", którego celem jest wyłonienie podmiotu oferującego zakładom gospodarki odpadami- produkt lub produkty mające w danym roku kalendarzowym największe uznanie członków KFDZOM i uczestników Zjazdów. Ankietę nominowanych do Plebiscytu "Perła Roku 2018" otrzymacie Państwo podczas trwania Zjazdu w biurze organizatora.                  
Koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym w hotelu Radisson Blu - 1890,00 zł/osobę netto + 23% VAT
  • przy zakwaterowaniu w pokoju dwuosobowym w hotelu Radisson Blu - 1740,00 zł/osobę netto + 23% VAT

W załączeniu przesyłamy program Zjazdu oraz kartę zgłoszenia, którą należy przesłać w terminie do dnia 27 sierpnia 2018 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.             
Należną kwotę za udział w Zjeździe należy wpłacić w terminie wysyłanego zgłoszenia na konto Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast: BZ WBK 87 1090 2590 0000 0001 2267 6271. W treści przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby zgłoszonej do udziału w Zjeździe.

 


Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka
UWAGA!:

  1. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń oraz terminowość wniesienia wymaganej opłaty za udział.
  2. Rezygnacja po dniu 27 sierpnia 2018 r. zobowiązuje do pełnego pokrycia kosztów za udział w Zjeździe.

 PROGRAM ZJAZDU
PROGRAM ZJAZDU

 KARTA ZGŁOSZENIA
KARTA ZGŁOSZENIARaport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij