CZWARTEK, 20 czerwca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Bogny, Florentyny, Rafała

Szkolenie przygotowujące do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów, oraz składowiskami odpadów

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym
do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów,
oraz składowiskami odpadów,

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast organizuje w dniach 26.11.2023 - 29.11.2023 roku szkolenie dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów, kończące się egzaminem państwowym .
Uczestnicy po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.

Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, 66-004 Zielona Góra; www.for-rest.pl).

Koszt uczestnictwa obejmuje, zakwaterowanie w pokojach, całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe oraz koszty organizacyjne i wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju 1-osobowym - 2550,00 zł/os. netto tj. 3136,50 zł/os. brutto
  • przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym - 2250,00 zł/os. netto tj. 2767,50 zł/os. brutto

Egzamin przeprowadzony zostanie w dniu 29 listopada br. przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze (sala egzaminacyjna Urzędu Marszałkowskiego ul. Podgóma 7). Dojazd na egzamin z hotelu we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy dokonać przesyłając wypełnioną "kartę zgłoszenia na szkolenie" wraz z potwierdzeniem wpłaty (e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 27 października 2023 r.

"Kartę zgłoszenia na egzamin" należy przesłać bezpośrednio na adres Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze do dnia 27 października 2023 r. (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego Departament Środowiska Wydział Gospodarki Odpadami, ul. Podgóma 7, 65-057 Zielona Góra).
Opłata za egzamin wynosi 34% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw za ostatni kwartał poprzedzający datę złożenia wniosku. Informację dotyczącą wysokości wpłaty za egzamin uzyskają Państwo w Urzędzie Marszałkowskim pod nr telefonu 068/45-65-597 lub 068/45-65-596.
Jednocześnie informujemy, iż przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z aktami prawnymi w takim stopniu aby szkolenie służyło do ugruntowania Państwa wiedzy.


Serdecznie zapraszamy!

 

 
Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

UWAGA:
1. Wykaz aktów prawnych zostanie przesłany drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa w karcie zgłoszenia adres mailowy!
2. Ilość miejsc ograniczona!

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia na szkolenie
  2. Karta zgłoszenia na egzamin
  3. Program szkolenia

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij