CZWARTEK, 20 czerwca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Bogny, Florentyny, RafałaSzanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 63. Zjeździe naszego stowarzyszenia tj. I Międzynarodowym Polsko - Czesko - Słowackim Kongresie Gospodarki Odpadami Zjazd odbędzie się w dniach 22 - 24 maja 2024 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Zjazdy KFDZOM to zawodowa platforma kierowana do kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży, a poprzez osobiste kontakty, wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń. To udział licznych firm oferujących szeroką gamę produktów i usług niematerialnych. To miejsce do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju naszej branży.

Podczas Zjazdu zostanie zorganizowana wystawa sprzętu komunalnego na zewnątrz hotelu oraz będzie możliwość przeprowadzania rozmów konsultacyjno - biznesowych przy zorganizowanych stoiskach wewnątrz hotelu z firmami oferującymi usługi dla naszej branży.

Poniżej link do pobrania programu Zjazdu oraz karty zgłoszenia, którą należy przesłać w terminie do dnia 6 maja2024 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech JankaPROGRAM ZJAZDU
PROGRAM ZJAZDU

ZAPROSZENIE DLA FIRM KOMUNALNYCH
więcej

ZAPROSZENIE DLA FIRM PROMOCYJNYCH
więcej

KARTA ZGŁOSZENIA
KARTA ZGŁOSZENIA

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij