Szanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 64. Zjeździe naszego stowarzyszenia Zjazd odbędzie się w dniach 18 - 20 września 2024 roku w Hotelu "Senator" w Dźwirzynie.

Zjazdy KFDZOM to zawodowa platforma kierowana do kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży, a poprzez osobiste kontakty, wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń. To udział licznych firm oferujących szeroką gamę produktów i usług niematerialnych. To miejsce do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju naszej branży.

 

Czytaj więcej
WTOREK, 23 lipca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Bogny, Brygidy, Apolinarego

14. Konferencja Paliwa z Odpadów

14. Konferencja Paliwa z Odpadów

Konferencja Paliwa z Odpadów to jedno z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli branży paliw alternatywnych. Co roku stanowi ona istotną platformę dla specjalistów, naukowców, przedstawicieli władz i praktyków z całej Polski, gdzie głos każdej ze stron może zostać usłyszany. To świetna okazja do nawiązania bezcennych kontaktów i zaktualizowania wiedzy, a także trzymania ręki na pulsie szybko zmieniającej się branży.

Podczas tegorocznej, czternastej już edycji, będziemy mówić o tematach, które są najistotniejsze. Jakich zmian prawnych potrzeba na rynku RDF? Czy rosnąca ilość instalacji termicznego przekształcania odpadów wpłynie na producentów paliw z odpadów? W którą stronę powinniśmy zmierzać i jak będą wyglądały najbliższe lata dla branży paliw alternatywnych?

Te i wiele innych pytań, znajdą swoje odpowiedzi podczas 14. Konferencji Paliwa z Odpadów, która odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024 roku w Zawierciu.
Więcej na stronie: paliwazodpadow.abrys.pl

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij