Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza Państwa do udziału w szkoleniu nt. Mapa drogowa w kierunku dostosowania zakładów oczyszczania miast do nowych przepisów – "Obowiązki ciążące na przedsiębiorcach zbierających i przetwarzających odpady po zmianie ustawy o odpadach oraz ogłoszeniu konkluzji BAT dla odpadów, a także wyzwania związane z planowaną nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach".

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 listopada br. w Łodzi w Hotelu AGAT (ul. Strykowska 94, 91-604 Łódź). Prowadzący szkolenie: dr Jędrzej Bujny. Radca Prawny. Partner. – SMM Legal Sójka, Maciak, Mataczyński. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:30 – w Sali konferencyjnej Hotelu AGAT (przewidywany czas szkolenia około 5,5 godziny)

Czytaj więcej
ŚRODA, 24 października 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Marty, Marcina, Rafała

Szkolenie z zakresu nowelizacji ustawy - Prawo Zamówień PublicznychSzanowni Państwo

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast zaprasza w dniu 7 czerwca 2016 r. do udziału w szkoleniu z zakresu nowelizacji ustawy – Prawo Zamówień Publicznych

Przedmiotem szkolenia będą zmiany prawa zamówień publicznych w ujęciu praktycznym.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez radcę prawnego Panią Annę Specht–Schampera z Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k.

Miejsce szkolenia: Stryków Hotel 500 (ul. Warszawska - Smolice 1B, 95-010 Stryków - lokalizacja hotelu skrzyżowanie autostrad A1 i A2).

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 10.00
Godzina zakończenia szkolenia: 15.00
Obiad: 15.00 

Opłata za udział w szkoleniu obejmuje bufet kanapkowy, obiad, przerwę kawową oraz koszty szkolenia i wynosi 490,00 zł netto + 23% Vat.

Warunkiem wpisania na listę szkolenia jest przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania przelewu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 maja 2016 r.

 

Serdecznie zapraszamy!Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

Załączniki:

  1. Agenda szkolenia
  2. Karta zgłoszenia
Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij