Szanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 64. Zjeździe naszego stowarzyszenia Zjazd odbędzie się w dniach 18 - 20 września 2024 roku w Hotelu "Senator" w Dźwirzynie.

Zjazdy KFDZOM to zawodowa platforma kierowana do kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży, a poprzez osobiste kontakty, wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń. To udział licznych firm oferujących szeroką gamę produktów i usług niematerialnych. To miejsce do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju naszej branży.

 

Czytaj więcej
WTOREK, 23 lipca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Bogny, Brygidy, Apolinarego

Podziękowania za za udział w I Międzynarodowym Polsko - Czesko - Słowackim Kongresie Gospodarki OdpadamiSzanowni Państwo!


Serdecznie dziękujemy za udział w I Międzynarodowym Polsko - Czesko - Słowackim Kongresie Gospodarki Odpadami, połączonym z 63. Zjazdem Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

W konferencji wzięło udział ponad 600 osób. Wielu uczestników wyraziło pozytywną opinię o merytorycznym poziomie paneli dyskusyjnych i podkreśliło, że stanowią one niezwykle istotne forum wymiany poglądów w zakresie gospodarki odpadami.

Poza wyżej wspomnianymi wartościami merytorycznymi, trudno nie wspomnieć o atmosferze towarzyszącej wydarzeniom organizowanym przez Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Dopełniające nasze zjazdy wieczorne rozmowy, tańce oraz uśmiechy integrują całą branżę.

Licznym udziałem w naszych wydarzeniach utwierdzacie nas Państwo o konieczności organizacji takich spotkań. Dlatego też, już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w 64. Zjeździe Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, który odbędzie się w dniach 18 - 20 września br. w hotelu „Senator” w Dźwirzynie.

 
Zarząd
Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij