WTOREK, 21 listopada 2017 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Alberta, Janusza, Konrada

NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI

Dyplomy Heraklesa otrzymali:
  • Badura Ludomira,
  • Bartkiewicz Ryszard,
  • Bogusz Jacek.
  • Borysiak Eugeniusz,
  • Brojanowski Zbigniew,
  • Brożek Grzegorz,
  • Brzostek Stanisław,
  • Buczko Wiesław,
  • Buczyński Leszek,
  • Bystrowski Emil,
  • Ciżek Józef,
  • Dobrowolski Jerzy,
  • Drobot Leszek,
  • Gowin Włodzimierz,
  • Hadrzyński Stefan,
  • Herman Tadeusz,
  • Hytry Józef,
  • Igielski Franciszek,
  • Janas Marian,
  • Janka Wojciech,
  • Jatczak Krzysztof,
  • Jurzysta Ludwik,
  • Kaczorek Edward,
  • Kamiński Jerzy,
  • Kamiński Marian,
  • Kasztelan Michał,
  • Kempa Edward,
  • Kleszczewski Zbigniew,
  • Klik Barbara,
  • Klimaszewski Henryk,
  • Koper Tadeusz,
  • Kowalska Sabina,
  • Krzysztowczyk Ryszard,
  • Kukawski Michał,
  • Kultys Henryk,
  • Ławniczek Henryk,
  • Malara Andrzej,
  • Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko,
  • Ogar Leszek,
  • Ostrowska Krystyna,
  • Parosa Zenon,
  • Pełka Grzegorz,
  • Płoszaj Stanisław,
  • Pychyński Grzegorz,
  • Ratajczak Stanisław,
  • Roczniak Jan,
  • Seńczuk Witold,
  • Skrzypiec Zbigniew,
  • Sokoliński Stanisław,
  • Stasik Stanisław,
  • Stec Wincenty,
  • Szarmach-Fifielska Iwona,
  • Świątek Janusz,
  • Świeżawski Eugeniusz,
  • Tadeja Leopold,
  • Tolasz Bogusław,
  • Trzepanowski Marek,
  • Uciński Tomasz,
  • Urbaniak Adam,
  • Wilmański Zbigniew,
  • Wojdyła Andrzej,
  • Woyda Edmund,
  • Wróblewski Marek,
  • WUKO Łódź,
  • WUKO Presko Wrocław,
  • Zych Tadeusz,
Złote odznaki KFDZOM otrzymali:
  • Badura Ludomira,
  • Bartkiewicz Ryszard,
  • Buczko Wiesław,
  • Dobrowolski Jerzy,
  • Drobot Leszek,
  • Gowin Włodzimierz,
  • Hadrzyński Stefan,
  • Jatczak Krzysztof,
  • Kamiński Jerzy,
  • Klein Andreas,
  • Kleszczewski Zbigniew,
  • Klimaszewski Henryk,
  • Koper Tadeusz,
  • Książek Tadeusz,
  • Kukawski Michał,
  • Kultys Henryk,
  • Lubos Piotr,
  • Maciejewski Stanisław,
  • Muller Konrad,
  • Ogar Leszek,
  • Parosa Zenon,
  • Pełka Grzegorz,
  • Pietras Józef,
  • Prządkiewicz Maria,
  • Przybylski Michał,
  • Sarnowski Stanisław,
  • Sieńczuk Witold,
  • Szarmacha-Fifielska Iwona,
  • Świeżawski Eugeniusz,
  • Trepanowski Marek,
  • Wilmański Zbigniew.
Pozłacane medale okolicznościowe otrzymali:
  • Badura Ludomira,
  • Bartkiewicz Ryszard,
  • Bęben Tadeusz,
  • Bogusz Jacek,
  • Buczko Wiesław,
  • Buczyński Leszek,
  • Bystrowski Emil,
  • Chełkowski Marcin,
  • Dobrowolski Jerzy,
  • Drobot Leszek,
  • Gołąbek Grzegorz,
  • Herman Tadeusz,
  • Hytry Józef,
  • Janas Marian,
  • Janka Wojciech,
  • Jatczak Krzysztof,
  • Jurzysta Ludwik,
  • Kaczorek Edward,
  • Kalisz Krystian,
  • Kamiński Jerzy,
  • Kamiński Marian,
  • Kasztelan Michał,
  • Kleszczewski Zbigniew,
  • Klik Barbara,
  • Klimaszewski Henryk,
  • Kultys Henryk,
  • Ławniczek Henryk,
  • Maciejewski Stanisław,
  • Malara Andrzej,
  • Merks Jacek,
  • Muller Konrad,
  • Nosewicz Grzegorz,
  • Ogar Leszek,
  • Osiecki Marek,
  • Ostrowska Krystyna,
  • Parosa Zenon,
  • Płoszaj Stanisław,
  • Pychyński Grzegorz,
  • Seńczuk Witold,
  • Skrzypiec Zbigniew,
  • Stec Wincenty,
  • Szarmach-Fifielska Iwona,
  • Trzepanowski Marek,
  • Uciński Tomasz,
  • Wilmański Zbigniew,
  • Wojdyła Andrzej,
  • Woyda Edmund,
  • Zinczuk Witold,
Dyplomy Ministra Środowiska otrzymali:
  • Bartkiewicz Ryszard,
  • Bęben Tadeusz,
  • Bogusz Jacek,
  • Buczyński Leszek,
  • Bystrowski Emil,
  • Chełkowski Marcin,
  • Drobot Leszek,
  • Herman Tadeusz,
  • Hytry Józef,
  • Janas Marian,
  • Janka Wojciech,
  • Jurzysta Ludwik,
  • Kasztelan Michał,
  • Klik Barbara,
  • Klimaszewski Henryk,
  • Kultys Henryk,
  • Ławniczek Henryk,
  • Malara Andrzej,
  • Osiecki Marek,
  • Ostrowska Krystyna,
  • Skrzypiec Zbigniew,
  • Stec Wincenty,
  • Trzepanowski Marek,
  • Uciński Tomasz,
  • Wilmański Zbigniew,
Platynowe dyplomy gratulacyjne KFDZOM otrzymali członkowie - założyciele Forum:
  • Borysiak Eugeniusz,
  • Brojanowski Zbigniew,
  • Brożek Grzegorz,
  • Brzostek Stanisław,
  • Hytry Józef,
  • Hyżyk Mieczysław,
  • Igielski Franciszek,
  • Janka Wojciech,
  • Jurzysta Ludwik,
  • Kasztelan Michał,
  • Kostyra Mieczysław,
  • Skrzypiec Zbigniew,
  • Sokoliński Stanisław,
  • Uciński Tomasz,
  • Zych Tadeusz.
Złote dyplomy gratulacyjne 11-14 lat przynależności do KFDZOM otrzymali:
  • Badura Ludomira,
  • Bartkiewicz Ryszard,
  • Buczko Wiesław,
  • Dobrowolski Jerzy,
  • Drobot Leszek,
  • Gowin Włodzimierz,
  • Hadrzyński Stefan,
  • Jatczak Krzysztof,
  • Kaczorek Edward,
  • Kamiński Jerzy,
  • Klein Andreas,
  • Kleszczewski Zbigniew,
  • Klimaszewski Henryk,
  • Koper Tadeusz,
  • Książek Tadeusz,
  • Kukawski Michał,
  • Kultys Henryk,
  • Lubos Piotr,
  • Maciejewski Stanisław,
  • Mariak Kazimierz,
  • Muller Konrad,
  • Ogar Leszek,
  • Parosa Zenon,
  • Pełka Grzegorz,
  • Pietrasz Józef,
  • Prządkiewicz Maria,
  • Przybylski Michał,
  • Sarnowski Sławomir,
  • Seńczuk Witold,
  • Szarmach-Fifielska Iwona,
  • Śnieżawski Eugeniusz,
  • Trzepanowski Marek,
  • Wilmański Zbigniew.
Srebrne dyplomy gratulacyjne 8-10 lat przynależności do KFDZOM otrzymali:
  • Bęben Tadeusz,
  • Brągoszewski Zbigniew,
  • Brzozowski Marek,
  • Bystrowski Emil,
  • Cieślikowski Bogdan,
  • Doppke Jan,
  • Janas Marian,
  • Kamiński Marian,
  • Kowalska Sabina,
  • Ławniczek Henryk,
  • Malanowicz Janusz,
  • Malara Andrzej,
  • Myk Józef,
  • Nosewicz Grzegorz,
  • Ostrowska Krystyna,
  • Piróg Zbigniew,
  • Pychyński Grzegorz,
  • Remiszewski Andrzej,
  • Roczniak Jan,
  • Sawlewicz Wiesława,
  • Sieczkowski Juliusz,
  • Sikora Alojzy,
  • Świątek Janusz,
  • Urban Tadeusz,
  • Wacławczyk Janusz,
  • Wojciechowski Waldemar,
  • Wojdyła Andrzej,
  • Woyda Edmund,
  • Wróblewski Marek.
Brązowe dyplomy gratulacyjne 5-7 lat przynależności do KFDZOM otrzymali:
  • Bąbała Marek,
  • Bojarski Andrzej,
  • Buczyński Leszek,
  • Frankowski Andrzej,
  • Gibas Mirosław,
  • Gołąbek Grzegorz,
  • Janeczko Elżbieta,
  • Jaskulski Bogdan,
  • Klik Barbara,
  • Merks Jacek,
  • Nowacki Krzysztof,
  • Pieczara Leszek,
  • Przygoński Piotr,
  • Rozner Jarosław,
  • Ulanowska Helena,
  • Urbaniak Adam,
  • Ważny Sławomir,
  • Wiśniewska Krystyna,
  • Woźniakowski Wojciech.
Plakietki "złote referencje"
  • Brojanowski Zbigniew
  • Kaczorek Edward
  • Koper Tadeusz
Wyróżnieni odznaką honorową "za zasługi Dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej" :
  • Wojciech Janka - Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zielonej Górze
  • Andrzej Malara - Prezes Spółki Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach
  • Henryk Kultys - Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
  • Tadeusz Koper - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
  • Michał Kasztelan - Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Jeleniej Górze
  • Emil Bystrowski - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Techniczno Usługowo Handlowego "INTERPROMEX" Sp. z o.o. w Będzinie
  • Zbigniew Brojanowski - Prezes Zarządu ALTVATER Sp. z o.o. w Pile
  • Tomasz Uciński - Prezes Zarządu, Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Koszalinie.

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej