SOBOTA, 16 października 2021 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów, oraz składowiskami


Zielona Góra, 3 października 2017 r.
Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w kursie przygotowującym
do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów,
oraz składowiskami odpadów.

Biuro Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów organizuje w dniach 5.11.2017 – 8.11.2017 roku szkolenie dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów,  kończące się egzaminem państwowym.
Uczestnicy  po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.
Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, Zielona Góra; www.for-rest.pl).
Koszt uczestnictwa obejmuje (zakwaterowanie w pokojach, całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe oraz  koszty organizacyjne ) wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju 1-osobowym -  1780,00 zł/os. netto tj. 2189,40 zł/os. brutto
  • przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym - 1580,00 zł/os. netto tj. 1943,40 zł/os. brutto

Egzamin przeprowadzony zostanie w dniu 8 listopada br. przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze (sala egzaminacyjna Urzędu Marszałkowskiego ul. Podgórna 7).
Dojazd na egzamin z hotelu we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy dokonać przesyłając załączoną, wypełnioną "kartę zgłoszenia na szkolenie" wraz z potwierdzeniem wpłaty (e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 16 października 2017r.
"Kartę zgłoszenia na egzamin" należy przesłać bezpośrednio na adres Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze do dnia 31 października 2017 r.  (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego- Departament Środowiska Wydział Gospodarki Odpadami , ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra).
Opłata za egzamin wynosi 34 % przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw za ostatni kwartał poprzedzający datę złożenia wniosku. Informację dotyczącą wysokości wpłaty za egzamin uzyskają Państwo w Urzędzie Marszałkowskim pod nr telefonu 068/45-65-597.
Jednocześnie informujemy, iż przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z aktami prawnymi w takim stopniu aby szkolenie służyło do ugruntowania Państwa wiedzy.

 

 

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia na szkolenie
  2. Karta zgłoszenia na egzamin
  3. Program szkolenia

UWAGA: Wykaz aktów prawnych zostanie przesłany drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa w karcie zgłoszenia adres mailowy!

Ilość miejsc ograniczona!

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij