Szanowni Państwo!


Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast organizuje w dniach 04.07.2021 - 07.07.2021 roku szkolenie dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów, kończące się egza.minem państwowym. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.

Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, 66-004 Zielona Góra; www.for-rest.pl).

 

Czytaj więcej
CZWARTEK, 24 czerwca 2021 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Danuty, Emilii, Jana

Zapraszamy do udziału w kursie


Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w kursie przygotowującym
do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów,
oraz składowiskami odpadów.

Biuro Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów organizuje w dniach 29.11.2015 - 02.12.2015 roku kurs dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów,  kończący się egzaminem państwowym.
Uczestnicy kursu po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.
Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula; www.for-rest.pl).

Koszt uczestnictwa w szkoleniu (zakwaterowanie w pokojach, całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe, wykładowcy ) wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju 1- osobowym 1650,00 zł/os.+23% VAT tj. 2029,50 zł/os.
  • przy zakwaterowaniu w pokoju 2 osobowym 1450,00 zł/os.+23% VAT tj. 1783,50 zł/os.

Dla zainteresowanych za dodatkową opłatą w wysokości 50,00 zł brutto jest możliwość zamówienia obiadu w dniu 02.12.2015 r. (obiad bezpośrednio po egzaminie).

Egzamin przeprowadzony zostanie w dniu 2 grudnia br. przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze (sala egzaminacyjna ul. Kazimierza Wielkiego 24 przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych).
Dojazd na egzamin z hotelu we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w kursie należy dokonać przesyłając załączoną wypełnioną "kartę zgłoszenia na szkolenie" wraz z potwierdzeniem wpłaty (faksem 68/ 327-16-87 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 16 listopada 2015 r.

"Kartę zgłoszenia na egzamin" należy przesłać bezpośrednio na adres Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze do dnia 20 listopada 2015 r. (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Departament Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Wsi, Wydział Środowiska, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra).

Opłata za egzamin wynosi 34% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw za ostatni kwartał poprzedzający datę złożenia wniosku. Informację dotyczącą wysokości wpłaty za egzamin uzyskają Państwo w Urzędzie Marszałkowskim pod nr telefonu 068/45-65-597.

Jednocześnie informujemy, iż przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z załączonymi materiałami, aktami prawnymi, w takim stopniu aby szkolenie służyło do  ugruntowania Państwa wiedzy.Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech JankaUWAGA: Ilość miejsc ograniczona.

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia na szkolenie
  2. Karta zgłoszenia na egzamin
  3. Program szkolenia
  4. Wykaz aktów prawnych

  5. Akty prawne do pobrania:

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij