SOBOTA, 16 października 2021 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów, oraz składowiskami odpadów


Zielona Góra, 23 października 2016 r.
Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w kursie przygotowującym
do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów,
oraz składowiskami odpadów.

Biuro Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów organizuje w dniach 20.11.2016 – 23.11.2016 roku kurs dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów,  kończący się egzaminem państwowym.
Uczestnicy kursu po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.

Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For – Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, Zielona Góra; www.for-rest.pl).

Koszt uczestnictwa w szkoleniu (zakwaterowanie w pokojach, całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe, wykładowcy ) wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju 1-osobowym -  1680,00 zł/os. netto tj. 2066,40 zł/os. brutto
  • przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym - 1480,00 zł/os. netto tj. 1820,40 zł/os. brutto

Egzamin przeprowadzony zostanie w dniu 23 listopada br. przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze (sala egzaminacyjna Urzędu Marszałkowskiego ul. Podgórna 7, Zielona Góra; sala nr 126, piętro I).

Dojazd na egzamin z hotelu we własnym zakresie.
Zgłoszenia do udziału w kursie należy dokonać przesyłając załączoną wypełnioną "kartę zgłoszenia na szkolenie" wraz z potwierdzeniem wpłaty (faksem 68/ 327-16-87 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 4 listopada 2016r.
"Kartę zgłoszenia na egzamin" należy przesłać bezpośrednio na adres Urzędu Marszałkowskiego
w Zielonej Górze do dnia 10 listopada 2016r. (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Departament Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Wsi, Wydział Środowiska, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra).

Opłata za egzamin wynosi 34 % przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw za ostatni kwartał poprzedzający datę złożenia wniosku. Informację dotyczącą wysokości wpłaty za egzamin uzyskają Państwo w Urzędzie Marszałkowskim pod nr telefonu 068/45-65-597.

Jednocześnie informujemy, iż przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z aktami prawnymi w takim stopniu aby szkolenie służyło do ugruntowania Państwa wiedzy.

 

 

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia na szkolenie
  2. Karta zgłoszenia na egzamin
  3. Program szkolenia

UWAGA: Wykaz aktów prawnych zostanie przesłany drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa w karcie zgłoszenia adres mailowy!

Ilość miejsc ograniczona!

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij